رونمایی از ده روزنامه صنعتی + دانلود

نوشته شده توسط: 190473 در تاریخ: ژوئن 9, 2024

در تاریخ 9 خرداد سال 1403 ده روزنامه صنعتی با حضور دکتر مرادی، رئیس دانشگاه آزاد مشهد و جمعی از همراهان ایشان، همزمان با رویداد صدرا افتتاح شد.
ده روزنامه صنعتی تکنوتیو با رویکرد ارائه بستری متفاوت برای اطلاع رسانی اخبار حوزه صنعت راه اندازی شده است. این نشریه با هدف قرار دادن مخاطبان جوان که به دنبال رشد فردی هستند؛ کمک به بهبود جایگاه این افراد کرده و تلاش میکند تا از پنجره جدیدی به حوزه صنعتی کشور نگاه کند.

ده روزنامه صنعتی متشکل از چند بخش است که معمولا در آن به روز ترین اطلاعات برای مهندسین حوزه صنعت قرار داده شده است. بعلاوه راهکار هایی برای رهایی از مشکلات کشور و به روز ترین چالش های حوزه های ساخت و تولید برای خوانندگان شرح داده شده است.بخش معرفی کتاب، برای کسانی که اهل مطالعه هستند؛ هر 10 روز کتاب جدیدی معرفی میکند. این کتاب ها عموما محتوایی برای رهایی از چالش ها و استرس های روزانه یا راهکار هایی برای غلبه بر مشکلات شخصی ارائه میدهد. قشر جوان و تحصیل کرده با چالش های زیادی روبه رو هستند که حل شدن این چالش ها غالبا نیاز به راهنمایی از اشخاص با تجربه تر دارد.
بخش مصاحبه نیز سعی دارد تا مخاطبان را با افرادی آشنا کند که در ایران و خارج از کشور با فرایند های ساخت و تولید دست و پنجه نرم میکنند.

همراهی شما نیز میتواند بسیار کمک کننده باشد! شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی مشکلات و راهکارهای خود را با ما در میان بگذارید.

شما میتوانید نسخه اول ده روزنامه را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

گروه صنعتی تکنوتیو

این مجموعه در طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی و خودروهای خاص مشغول به کار است.همچنین قادر به بومی سازی محصولات دانش بنیان و پیشرفته در صنایع مختلف می‌باشد.

آدرس کارخانه

مشهد، هاشمی رفسنجانی ۳۴، کاظمیه 1، علوی ۷، کارخانه نوآوری صنعتی

تمامی حقوق متلعق به شرکت تدبیرکاران نوآوران ونوس است