اولین محصول صادراتی گروه تکنوتیو

نوشته شده توسط: عرفان در تاریخ: ژوئن 26, 2024

پس از گذشت یک سال از تاسیس سرای نوآوری ساخت و تولید؛ شرکت تکنوتیو اولین محصول صادراتی خود را به کشور تاجیکستان ارسال کرد.

دستگاه‌های پر کن تمام اتوماتیک مایعات، توسط شرکت‌های بسیاری در سراسر دنیا ساخته می‌شود. گروه صنعتی تکنوتیو با بهره‌گیری از دانش بومی و ظرفیت‌های موجود در کشور؛ اقدام به ساخت این دستگاه با ظرفیت دلخواه مشتری کرده است.
دستگاه پرکن تمام اتوماتیک خط رنگ، قابلیت پر کردن قوطی‌های 1 تا 3 لیتری را دارد و می‌تواند تا 600 قوطی درساعت خروجی داشته باشد.

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک خط رنگ، به کشور تاجیکستان صادر شده و امید است در آینده همکاری‌های بسیار خوبی در این زمینه داشته باشیم.

دکتر الهیان، مدیر اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، در رابطه با این دستاورد خاطرنشان کرد: مجموعه قراردادهای ساخت دستگاه های تولیدی توسط شریک دانشگاه و با همکاری دانشگاه با کشور تاجیکستان منعقد شده که ارزآوری مناسبی را برای کشورمان به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

گروه صنعتی تکنوتیو

این مجموعه در طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی و خودروهای خاص مشغول به کار است.همچنین قادر به بومی سازی محصولات دانش بنیان و پیشرفته در صنایع مختلف می‌باشد.

آدرس کارخانه

مشهد، هاشمی رفسنجانی ۳۴، کاظمیه 1، علوی ۷، کارخانه نوآوری صنعتی

تمامی حقوق متلعق به شرکت تدبیرکاران نوآوران ونوس است